Zlatá rezerva Hodonín

O nás

Zlatá Rezerva Hodonín

Profesionálně se věnuje investičnímu zlatu o ryzosti 999,9% čistoty, také označení( 24k ), toto zlato je dle zákona 235/2004 Sb. v celé EU osvobozeno od DPH.

Spolupracujeme s významnými rafinériemi jako jsou ARGOR HERAUES, ÖSTERREICH MUNZE, které zpracovávají zlato jak vytěženo z dolů, tak slévají zlato a stříbro z recyklací. Tyto rafinérie mají své mincovny a razí mince pro celý svět.

Jsme rádi za podporu našich spokojených klientů, kterých je dnes více jak 40.000.
Zlato, stříbro a investiční mince dávají každému možnost zajistit si svou finanční budoucnost, proto považujeme za důležité toto téma co nejvíce rozvíjet.

Jako první v republice přinesla Zlatá Rezerva s.r.o. svým klientům novou definici finanční jistoty a zisku (spoření ve zlatě ). Proto dnes patří k největším společnostem u nás a ve střední Evropě, které se zabývají obchodem s cennými kovy. Tuto společnost také přímo zastupujeme.

Zlaté investiční slitky, mince a stříbro které je v naši nabídce nepochází z trestné činnosti a je pouze v ryzí podobě označeno 999,9/1000% . Veškeré zlato je osvobozeno od DPH a ostatních daní dle zákona § 92 zákona 235/2004 Sb.

Jaromír Veselý

Jaromír Veselý – obchodní ředitel

Profesionálně se věnuji drahým kovům více jak 18 let a to ne že je zlato a stříbro krásné a cenné, ale hlavně uchovává hodnotu majetku.
Profesionálně jsem se nechal vyučit největšími odborníky na tyto komodity v Rakouské státní mincovně Schöller, od té do doby radím lidem, jak uchovat svůj majetek, chránit se proti inflaci, případné devalvaci.
Práce se zlatem a to ještě investičním se mi líbí i proto mám zlato rád, mám radost z každého nového klienta který pochopí co to zlaté peníze jsou a proč je nutnost nějaké vlastnit.

Zlatá rezerva
Měníme papír ve zlato